Bingöl Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sosyal Hizmet Merkezi yönetimi özel gereksinimli vatandaşlarla buluştu

BİNGÖL’ÜN SOLHAN İLÇESİNDE ŞEHİT SEYİHAN ÖZDEMİR SOSYAL HİZMET MERKEZİ YÖNETİCİLERİ, ÖZEL GEREKSİNİMLİ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sosyal Hizmet Merkezi yönetimi özel gereksinimli vatandaşlarla buluştu
146 views
22 Aralık 2021 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bingöl’ün Solhan ilçesinde Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi yöneticileri, özel gereksinimli vatandaşları ziyaret etti.

Bingöl Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi tarafından ilçeye bağlı Arakonak beldesinde, doğuştan ve sonradan yatağa bağımlı olan vatandaşlar ikamet ettikleri adreslerinde kurum tarafından ziyaret edilerek, sıkıntıları dinlendi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan kurum müdürü Seyfettin Özdemir, “Bakanlık olarak hizmet modüllerinden yararlanan vatandaşlarımıza aylık rutin olarak ziyaret gerçekleştiriyoruz. Özel gereksinimli vatandaşlarımızı önemsiyoruz. Devletimizin sıcak yüzünün her daim vatandaşlarımızın üstünde olduğunu hissettirmek için personellerimiz ile birlikte çalışıyor, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda ilçemiz Arakonak beldesine ziyaret gerçekleştirdik. Kurum olarak olumsuz hava koşullarına aldırış etmeksizin önceliğimiz vatandaş diyerek heyecanla çalışıyoruz. Beldede ikamet eden özel gereksinimli vatandaşlarımızı ikamet adreslerinde birebir ziyaret ederek sıkıntılarını dinliyoruz. Bakanlığımızın hizmet modüllerini anlatıyor hizmetlerimizden yararlandırmaya gayret sarf ediyoruz. Vatandaşlarımızın her türlü sıkıntılarını dinliyoruz, sıkıntılarının giderilmesi hususunda bilgi notu şeklinde paydaş kurumlarla iletişime geçerek sıkıntıları çözmeye yardımcı oluyoruz, olmaya da devam ediyoruz. Sahada yaptığımız çalışmalar sonucunda dezavantajlı vatandaşlarımıza daha erken ulaşıyor, vatandaşlarımıza hizmet modüllerimizi anlatıyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.